Sarajevo, 23.03.2019 | 11:27
     12:00 Dnevnik 1           12:10 Luisa Spagnoli, mini serija, 1. dio           14:10 Federacija plus, informativni program           14:55 Osamdesete: Decenija koja nas je definirala, strani dok. serijal, 6. epizoda            15:55 Vijesti           16:00 The Tinka Show, talk show           16:50 Sve najbolje, hrvatski igrani film, / komedija /, 2016.           18:40 Kriza, igrana serija, 6. epizoda           19:15 Super Loto, prijenos izvlačenja           19:30 Dnevnik 2     
BHRT RTRS Live program Radija FBiH
Kontakt
FAQ
Postavi homepage
Vremenska prognoza
Start FTV TV vodič Radio FBiH Opće informacije Marketing Javne nabavke      TELETEXT
Ponedjeljak Utorak Srijeda Četvrtak Petak Subota Nedjelja Najava Strani program
 
 
Program Televizije FBiH
sada
Mozaik religija, vjerski program
12:00
Dnevnik 1
12:10
Luisa Spagnoli, mini serija, 1. dio
14:10
Federacija plus, informativni program
14:55
Osamdesete: Decenija koja nas je definirala, strani dok. serijal, 6. epizoda
15:55
Vijesti
16:00
The Tinka Show, talk show
16:50
Sve najbolje, hrvatski igrani film, / komedija /, 2016.
18:40
Kriza, igrana serija, 6. epizoda
19:15
Super Loto, prijenos izvlačenja
19:30
Dnevnik 2
Sport/Vremenska prognoza
20:05
Lud, zbunjen, normalan, igrana serija, 12+
22:10
Urgentni centar, igrana serija, 8. epizoda, 2. sezona
23:15
Zadatak, američki igrani film, /akcioni thriller/, 2016. , 2016. (Akciona subota)
Program za:  pon   uto   sri   čet   pet   sub   ned
Program Radija FBiH
sada
Bh muzika
11:30
Razgovor s povodom - repriza
12:00
Vijesti u podne
12:10
Sport
12:20
Bh. muzika
12:40
Region - hitovi
13:00
Sedmica u fokusu (Vijesti u 14:00)
15:00
Vijesti
15:05
Fonograf - repriza
16:00
Autostradom sunca
16:30
Latino mix
17:00
Vijesti u 5
17:20
Sport
Program za:  pon   uto   sri   čet   pet   sub   ned

TV Vodič 


, 09.11.2018

06:25
Hercegovačka korida, dokumentarno-obrazovni program
06:55
Nepoznata čuda: Vrt pod oblacima, japanski dokumentarni serijal, 6. dio
08:00
Vijesti
Program za djecu i mlade:
08:05
Super krila
08:15
Zig i Šarko
08:25
Pipi Duga Čarapa
08:50
Pustolovine braće Kratt
09:15
Tomica i prijatelji
09:20
Luna Petunija
09:30
Miracolous: Pustolovine Bubamare i Crnog Mačka
10:00
Vijesti
10:05
Ljubav i kazna, igrana serija, 43. epizoda
11:00
Larin izbor, igrana serija, 18. epizoda, 2. sezona
12:00
Dnevnik 1
12:15
Pogrešan čovjek, igrana serija, 24. epizoda
13:05
Istine i laži, igrana serija, 17. epizoda, 2. sezona
13:55
Granica žiota, 1. dio, dokumentarni film, r.
14:35
Dnevnik D, r.
14:55
Vijesti
15:05
Bolji život, igrana serija, 70. epizoda
15:55
Ljubav i kazna, igrana serija, 44. epizoda
17:00
Federacija danas
17:25
Larin izbor, igrana serija, 19. epizoda, 2. sezona
18:15
Pogrešan čovjek, igrana serija, 25. epizoda
19:10
Luna Petunija
19:30
Dnevnik 2
Sport / Vremenska prognoza
20:10
TV Bingo Show, prijenos izvlačenja
21:05
Lud, zbunjen, normalan, igrana serija, 12+
21:45
Nadreality Show, zabavni program, 5. epizoda, 2. sezona
22:15
Paralele, vanjskopolitički magazin
22:50
Dnevnik 3
23:55
Gangsterski odred, američki igrani film, 12+





 

 
Start | FTV | TV vodič | Teletext | Radio FBiH | Opće informacije | Marketing | Kontakti | FAQ | Vremenska prognoza | BHRT | RTRS

Preuzimanje sadržaja sa stranice samo uz pismenu dozvolu ili navođenje izvora (www.rtvfbih.ba).

Copyright
© 2005-2007 RTVFBiH - All rights reserved
design and development DWS and DSD March-May 2007